Kontakta oss

Vi finns på Ättehögsgatan 8A, 416 74 Göteborg
Vårt kontor är öppet helgfria dagar kl. 9-16.30
Tfn växel:
031-722 50 59

Jour

Konsensus växelnummer för jourärenden: 031-722 50 59
Utanför kontorets öppettider har vi jourverksamhet för akuta ärenden som inte kan lösas inom gruppen och inte kan vänta tills nästkommande vardag. Vår jour är öppen vardag kl. 07-09 och 16.30-22, samt helgdagar 07-22.
Övrig tid kl. 22-07 kontaktas jouren vid högst akuta ärenden av allvarligare karaktär

Rekrytering

Vill du söka jobb hos oss? Kontakta oss på rekrytering@konsensus-assistans.se

Vi som arbetar på kontoret

Verksamhetsansvarig

Karin Boskovic
Tfn: 070-781 38 85
E-post: karin@konsensus-assistans.se

Ekonomiansvarig

Annika Garton
Tfn: 070-781 49 22
E-post: annika@konsensus-assistans.se

Kvalitetsansvarig

Daniel Boskovic
Tfn: 070-781 04 20
E-post: daniel@konsensus-assistans.se

Uppdragsansvarig

Olympia Thurfjell
Tfn: 070-421 04 19
E-post: olympia@konsensus-assistans.se

Uppdragsansvarig

Gustavo Jansson
Tfn: 070-737 16 99
E-post: gustavo@konsensus-assistans.se

Jourgrupp/bemanning

Olympia Thurfjell
Tfn: 070-721 04 19
William Eliasson
Tfn: 070-781 79 85
Ali Ebrahimi
Tfn: 070-714 75 80
Lebran Canedo
Tfn: 070-242 32 02
Claudia Canedo
Tfn: 070-242 32 02